AWAROS GYM
AWAROS GYM
Kaliteli Yaşam Merkezi

INSTAGRAM'DA AWAROS

AWAROS GYM
KALİTELİ YAŞAM MERKEZİ

HEMEN BİLGİ AL

DERS PROGRAMI

  • ZUMBA
  • 09:30 - 10:30
  • IŞIL ÇELİK
  • CROSSFIT
  • 10:00 - 11:00
  • SERGEN GÜRBÜZ
  • TOTAL BODY
  • 10:30 - 11:30
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • SPINNING
  • 11:00/12:00
  • DİLARA KORKMAZ
  • BUNGEE FİT
  • 11:30 - 12:30
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • POWER UP
  • 19:00 - 20:00
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • CROSSFIT
  • 19:00/20:00
  • SEMİH UYSAL
  • SPINNING
  • 19:30 - 20:30
  • DİLARA KORKMAZ
  • YOGALATES
  • 20:00 - 21:00
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • PİLATES
  • 09:30 - 10:30
  • HÜLYA KAÇAR
  • CROSSFIT
  • 10:00 - 11:00
  • SERGEN GÜRBÜZ
  • FULL CARDIO
  • 10:30 - 11:30
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • SPINNING
  • 11:00 - 12:00
  • DİLARA KORKMAZ
  • YOGALATES
  • 11:30 - 12:30
  • HİLAL TOSUN
  • AQUA GYM
  • 11:30 - 12:30
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • STRONG by ZUMBA
  • 19:00 - 20:00
  • IŞIL ÇELİK
  • CROSSFIT
  • 19:00 - 20:00
  • SEMİH UYSAL
  • SPINNING
  • 20:00 - 21:00
  • SEDA NUR TOPÇU
  • PİLATES
  • 20:00 - 21:00
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • ZUMBA
  • 09:30 - 10:30
  • IŞIL ÇELİK
  • CROSSFIT
  • 10:00 - 11:00
  • SERGEN GÜRBÜZ
  • BODY SCULP
  • 10:30 - 11:30
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • SPINNING
  • 11:00/12:00
  • DİLARA KORKMAZ
  • BUNGEE FİT
  • 11:30 - 12:30
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • BODY SCULP
  • 19:00 - 20:00
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • CROSSFIT
  • 19:00/20:00
  • SEMİH UYSAL
  • SPINNING
  • 19:30 - 20:30
  • DİLARA KORKMAZ
  • FULL ABS
  • 20:00 - 21:00
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • PİLATES
  • 09:30 - 10:30
  • HÜLYA KAÇAR
  • CROSSFIT
  • 10:00 - 11:00
  • SERGEN GÜRBÜZ
  • POWER UP
  • 10:30 - 11:30
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • SPINNING
  • 11:00 - 12:00
  • DİLARA KORKMAZ
  • YOGALATES
  • 11:30 - 12:30
  • HİLAL TOSUN
  • AQUA SPİN
  • 11:30 - 12:30
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • STRONG by ZUMBA
  • 19:00 - 20:00
  • IŞIL ÇELİK
  • CROSSFIT
  • 19:00 - 20:00
  • SEMİH UYSAL
  • SPINNING
  • 20:00 - 21:00
  • SEDA NUR TOPÇU
  • PİLATES
  • 20:00 - 21:00
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • ZUMBA
  • 09:30 - 10:30
  • IŞIL ÇELİK
  • CROSSFIT
  • 10:00 - 11:00
  • SERGEN GÜRBÜZ
  • FULL ABS
  • 10:30 - 11:30
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • SPINNING
  • 11:00/12:00
  • DİLARA KORKMAZ
  • TRAMBOLİN
  • 11:30 - 12:30
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • TRAMBOLİN
  • 19:00 - 20:00
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • CROSSFIT
  • 19:00/20:00
  • SEMİH UYSAL
  • SPINNING
  • 19:30 - 20:30
  • DİLARA KORKMAZ
  • BUNGEE FİT
  • 19:45 - 20:15
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)
  • BUNGEE FİT
  • 20:15 - 20:45
  • EMİNE YEŞİM AYDIN (Sincap Hoca)

İŞ ORTAKLARIMIZ